Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlinekatka-lawenda blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
122826 odwiedzin | wpisów: 101, komentarzy: 1296, obserwuje: 138

70. Tynk zewnętrzny

autor: katka-lawenda blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Witam wszystkich czytających mój blog po bardzooo długiej przerwie. Jakoś nie było natchnienia na pisanie w tym czasie ale i tez dużo u nas się nie działo. Ale cały czas podczytywalam was. 

Mamy wykonane juz wodociągi, kanalizę oraz energetykę wraz z wkopaną skrzynką. Elektrycy też dokończyli swoją robotę po wkopaniu skrzynki.  Za tydzień będziemy wykonywali pokrycie dachowe na naszej Lawendzie. Czekamy tylko na naszego majstra. Trochę się opóźniło bo mieli zacząć kłaść w poniedziałek ale pogoda nie pozwoliła im skończyć na wcześniejszym zleceniu. Także cierpliwie czekamy ;-) 

Jednakże musimy zdecydować się juz na producenta i kolor tynku. Jest to o tyle dla nas trudne, ze nie jesteśmy w stanie fizycznie wybrać ...  koloru z wzorników które maja  dostępne na składach ze wzgledu na odleglosc jaka nas dzieli z Pl. Pozostają nam zatem wzorniki z neta. A kolory z Neta od tych na skladach, jak wiemy mogą różnic się diametralnie. Tak wiec bylabym wdzięczna o info, jakich wy producentów wybraliscie i krótką informacje jaki kolor. Czy jest to czysta biel, czy wpada w lekka żółc cos jak budyń waniliowy ;-) taki krotki opis koloru. Moze tak mi się uda cos wybrać? No i .... Dlaczego akurat te firmę tynku wybraliscie.

Wiem, ze to nie koncert życzeń ale cudnie by było, gdybyscie pisneli również ile płaciliście za 25kg wiaderko waszego tynku. 

Mam swoich faworytów ale chce zobaczyć jak Wy wybiera liście bo nadal nie jestem pewna swoich decyzji. 

 

Pomożecie?